Citybreaks, ŠpanielskoVyhľadať najbližšie voľné termíny v tejto oblasti!

Citybreaks predstavujú zájazdy do hlavných európskych miest počas celého roka. Pozostávajú z leteckej dopravy, ubytovania v hoteli, vybranej formy stravovania, transferu z letiska do mesta a poistenia insolventnosti. Letecká doprava je realizovaná na pravidelných linkách a v cene je zahrnutá už aj s príručná batožina. Hotely sa nachádzajú priamo v centre mesta (nie na perifériách) a ubytovanie je možné na tri alebo štyri noci. Vďaka našim dovolenkovým balíčkom Citybreaks už nebude Váš výlet obmedzený konkrétnym programom, ktorého ste sa museli držať. Program Vášho zájazdu záleží len a len na Vás, nemáte obmedzený čas na prehliadku a nemusíte sa držať veľkej skupiny či sprievodcu. Odteraz máte možnosť isť tam kam Vás nohy zavedú a ostať tam, kde Vaše srdce poskočí radosťou. Inšpirovať sa môžete naším itinerárom a na cestu Vám pribalíme malý darček, vreckového sprievodcu. My Vám zabezpečíme zájazd a Vy si zabezpečíte neopakovateľné chvíle a nezabudnuteľné zážitky. Spoznajte nádherné mestá, malebné zákutia a úžasné turistické atrakcie podľa Vašich predstáv!


Barcelona

Metropola Katalánska vďačí za svoj neobyčajný vzhľad najmä miestnemu architektovi Antoniovi Gaudimu, ktorý patrí medzi najslávnejších architektov Španielska a jeho diela je možné obdivovať na každom rohu Barcelony. Geniálne stavby s nezvyčajnou architektúrou, FC Barcelona, umelecké diela Picassa a Joana Mirá, krásne parky, pobrežie Stredozemného mora, dobré jedlo, chutné nápoje, priateľskí obyvatelia, akvárium plné stredomorských živočíchov, to všetko na Vás v Barcelone čaká.

Madrid

Kde inde si môžete vychutnať pravú španielsku atmosféru ako v energickom Madride. Veď aj samotný pán Ernest Hemingway sa vyjadril o meste takto: „V Madride nikto nelíha na lôžko, pokiaľ nepokorí noc.“
Toto hlavné mesto je aj zároveň najväčším mestom temperamentného Španielska. Madrid je kráľovským mestom, okrem vlády tú má svoje sídlo aj španielsky kráľ Juan Carlos I. Rovnako je aj kultúrnom centrom, nachádza sa tu množstvo významných múzeí a galérií, ktoré majú naozaj skutočne bohatú zbierku významných diel.