Hotel Marconfort Beach Club Hotel 4*, Costa del Sol, ŠpanielskoVyhľadať najbližšie voľné termíny v tomto ubytovacom zariadení!

Poloha

Marconfort Beach Club Hotel sa nachádza v letovisku Torremolinos. Má závideniahodnú polohu, leží uprostred nádherného okolia oproti ohromujúcej pláži. Hneď za dverami Marconfort je úžasná promenáda, ideálna pre večerné prechádzky a pozorovanie okolia. Hotel má reštauráciu na prízemí s panoramatickým výhľadom na oceán.

Ubytovanie

Beach Club izby sú priestranné s množstvom prirodzeného svetla, komfortne zariadené a všetky majú: klimatizáciu (počas hlavnej sezóny), vlastnú kúpeľňu, TV so satelitným príjmom, rádio, telefón, trezor (možnosť prenajatia) a krásny balkón alebo terasu. Postieľky sú k dispozícii na požiadanie a sú spoplatnené na mieste. K dispozícií sú aj izby s výhľadom na more, s 2 prístelkami.

Služby hotela

24 hodinová recepcia, 4 výťahy, požičovňa áut, výlety, doktor na zavolanie, práčovňa, upratovacie služby, 2 vonkajšie bazény pre dospelých s terasou na opaľovanie, Jacuzzi a sauny (spoplatnené na mieste), krytý vyhrievaný bazén (len v zime), posilňovňa, minigolfová a TV oblasť s herňou. Pre deti: Detský klub je k dispozícii počas letnej sezóny, bazén, arkáda a herňa.

Stravovanie

Možnosť stravovania: polpenzia, all inclusive.
Raňajky; Obed; Večera, Reštaurácia, denne.
Zmrzlina, denne: 09:00-24:00.
Občerstvenie, denne: 11:00-24:00.
Nápoje: Mieste alkoholické a nealkoholické nápoje; Koktaily; Čaj; Káva, denne: 09:00-24:00.
Medzinárodná Reštaurácia ponúka jedlá formou bufetu a jej priestory sú klimatizované, 2 bary "Piano" Lobby Bar a Bar pri bazéne "Magnum".

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 14x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 10x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 10x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Krakow, 10x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Krakow, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Krakow, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, all inclusive