Hotel Marvel Hotel 4*, Slnečné Pobrežie a okolie, BulharskoVyhľadať najbližšie voľné termíny v tomto ubytovacom zariadení!

Poloha

Moderne postavený hotel Marvel sa nachádza v severnej časti letoviska Slnečné pobrežie, v blízkosti mora a pláže, môže sa pochváliť úžasným výhľadom na more, perfektnými službami a zariadením. Hote je situovaný len 100 metrov od piesočnatej pláže. Bary, obchody a reštaurácie sa nachádzajú 50 m od hotela a do úplného centra letoviska sú to 3 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s prístelkou, apartmány vhodné až pre 4 osoby.
Izby sú vybavené terasou alebo balkónom, kúpelňou so sprchovým kútom alebo vaňou, WIFI pripojením (za poplatok), klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, minibarom.

Služby hotela

recepcia s nepretržitou prevádzkou, zmenáreň, úschovňa batožín, záhrada, terasa, vonkajší bazén, sauna, bezplatné WIFI na verejných priestranstvách, fitnescentrum, masáže, biliard, stolný tenis, šípky, vírivka/jacuzzi, turecký / parný kúpeľ, krytý bazén (sezónne otvorený), animačný tím, detský klub, večerný animačný program,

Stravovanie

Možnosti stravovania: raňajky, polpenzia, all inclusive.
Raňajky, Bufet, Reštaurácia, denne: 07:30 - 10:00.
Neskoré raňajky, kontinentálne, reštaurácia, denne: 10:00 - 10:30.
Obed, Bufet, Reštaurácia, denne: 12:30 - 14:30.
Večere, Bufet, Reštaurácia, denne: 18:00 - 21:00.
Občerstvenie, Denne: 15:00 - 17:00.
Popoludňajší čaj, Denne: 15:00 - 17:00.
Zmrzlina, Denne: 15:00 - 17:00.
Nápoje:
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, Bar, Denne: 11:00 - 23:00.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Ostrava, 7x ubytovanie, all inclusive