Hotel Kalofer Hotel 3*, Slnečné Pobrežie a okolie, BulharskoVyhľadať najbližšie voľné termíny v tomto ubytovacom zariadení!

Poloha

Tento 3-hviezdičkový hotel sa nachádza na pobreží Čierneho mora v Bulharsku v obľúbenom letovisku Slnečné pobrežie a je umiestnený na hlavnej ulici, ktorá vedie od mestečka Nesebar až do dediny Sveti Vlas. Tipom na neďaleký výlet je teda spomínaný Nesebar, Unesco-m vedený ako jeden z najstarších miest v Európe. Hotel je situovaný 200 m od pláže a 10 minút od centrálnej časti letoviska Slnečné pobrežie.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek.
Izby sú vybavené súkromným balkónom, kúpelňou so sprchovacím kútom, klimatizáciou, prístupom na káblový internet, káblovou TV, telefónom, mini chladničkou, písacím stolom so stoličkou.

Služby hotela

recepcia s nepretržitou prevádzkou, zmenáreň, bar, À la carte reštaurácia, snack bar, bezplatné WIFI pripojenie na verejných priestranstvách, záhrada, terasa, vonkajší bazén (sezónne otvorený), sauna, fitnescentrum, kúpeľné a wellness centrum, masáže, biliard, stolný tenis, turecký/parný kúpeľ, zariadenia pre schôdzky/bankety, fax/fotokopírovanie, práčovňa, čistiareň, služba žehlenia, denná izbová služba, parkovanie (za poplatok)

Stravovanie

Možnosti stravovania: raňajky, polpenzia.
Hlavná reštaurácia servíruje tradičné bulharské jedlá a ponúka široký výber vín, BBQ oblasť situovaná v letnej záhrade ponúka ľahké jedlá ako pizza, morské plody, a bar ponúka široký výber nápojov.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Ostrava, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Ostrava, 7x ubytovanie, polpenzia