Hotel Festa Via Pontika 5*, Slnečné Pobrežie a okolie, BulharskoVyhľadať najbližšie voľné termíny v tomto ubytovacom zariadení!

Poloha

Via Pontika je jedinečným rezortom, situovaným v Pomorí, na brehu Čierneho mora. Celý hotel je zariadený v štýle Salvadora Dalliho a svojim návštevníkom ponúka krásne prostredie plné zelene a kvetov a súkormnú pláž, ktorá je vzdialená necelých 100 m. Je skvelým miestom na dovolenku aj pre milovníkov vín, nakoľko má vlastnú vináreň a návštevníci tak môžu nielen ochutnať výborné víno, ale sa aj ponoriť do tajov jeho výroby.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, štúdia a suity až pre 4 osoby.
Izby sú vybavené klimatizáciou, kúpelňou so sprchovacím kútom alebo vaňou, satelitnou TV, WIFI pripojením, telefónom, trezorom, sušičom vlasov.

Služby hotela

recepcia s nepretržitou prevádzkou, bar, raňajky na izbe, À la carte reštaurácia, záhrada, vonkajší bazén (sezónne otvorený), izbová služba, nefajčiarske izby, izby / zariadenie pre telesne postihnutých, úschovňa batožín, bankomat, sauna, fitnesscentrum, kúpeľné a wellness centrum, masáže, detské ihrisko, turecký / parný kúpeľ, súkromná pláž, krytý bazén (celoročne otvorený)
 

Stravovanie

Možnosť stravovania: plná penzia.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Ostrava, 7x ubytovanie, all inclusive