Hotel Iberostar Bouganville Playa Hotel 4*, Tenerife, ŠpanielskoVyhľadať najbližšie voľné termíny v tomto ubytovacom zariadení!

Poloha

Iberostar Bouganville odpočíva približne 200 m od čarovnej pláže Playa del Bobo v letovisku Costa Adeje na Tenerife. V blízkosti sa nachádza široký výber obchodov, kaviarní, barov, reštaurácií.
Vzdialenosť od letiska TFS cca 16 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky.
Hotel ponúka 481 izieb rozdelených na 11 poschodiach. Vybavenie izieb: kúpeľňa, fén, telefón, Sat TV, klimatizácia, mini-bar, trezor (na prenájom), balkón alebo terasa. Detská postieľka je k dispozícii na vyžiadanie.

Služby hotela

24 hod. služby recepcie, zmenáreň, bicykle na prenájom, úschovňa batožiny, wifi pripojenie (predplatiteľské karty sú k dispozícii na recepcii), 5 výťahov, internetový kútik (za poplatok), suvenírový obchod, kaderníctvo, dva vonkajšie bazény, priestranná slnečná terasa so slnečníkmi, fitnes centrum, aerobic, biliard (za poplatok), bowling, telocvičňa, volejbal, stolný tenis, v blízkosti na prenájom: banánové člny, jet ski, a iné vodné športy, pre deti: mini club (4-12 rokov), detské herňa.

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky, polpenzia, all inclusive.
Raňajky, Bufet, Reštaurácia, Denne: 07:00 - 10:00.
Obed, Bufet, Reštaurácia, Denne: 13:00 - 15:00.
Večera, Bufet, Reštaurácia, (v zime 18:00 - 21:00 a v lete 18:30 - 21:30.); Dress code (šortky, plavky nie sú povolené), Denne.
Neskoré raňajky, Reštaurácia, Denne:: 10:00 - 13:00.
Poobedný čaj, Denne: 15:00 - 17:00.
Zmrzlina; občerstvenie, Pool Bar, Denne: 10:00 - 19:00.
Nápoje
miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, denne: 10:00 - 00:30.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Cena zahŕrňa

Leteckú dopravu, letiskové poplatky, príručnu batožinu, ubytovanie vo vybranom hoteli/apartmáne na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

Služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, all inclusive