Hotel Rodos Blue 3*, Rhodos, GréckoVyhľadať najbližšie voľné termíny v tomto ubytovacom zariadení!

Poloha

Užite si skutočný luxus na slnečnom Rhodose v priateľskom hoteli Rodos Blue. Tento atraktívny komplex sa nachádza oproti golfovému ihrisku, zároveň neďaleko tenisových kurtov, pri vstupe do mesta Afandou. Ponúka izby so všetkým, čo potrebujete, aby ste sa cítili ako doma. All Inclusive program zaručuje pohodlnú dovolenku pre všetky kategórie návštevníkov. Objavujte pláže Afandou, Kolymbia (vzdialenosť 5 minút autom), Lindos (40 minút autom) a návštevu mesta Rhodos alebo starého mesta (18 km).

Ubytovanie

K dispozícii sú: dvojlôžkové s možnosťou jednej prístelky a rodinné izby s možnosťou dvoch prísteliek.
Izby majú kúpeľňu s fénom, satelitnú TV, pracovný stôl, trezor (na prenájom), chladničku a balkón. Klimatizácia je k dispozícii na vyžiadanie a za poplatok. Detská postieľka je zadarmo a len na vyžiadanie. Hotel svojim hosťom ponúka aj bezplatné súkromné parkovisko.

Služby hotela

recepcia s nepretržitou prevádzkou, bazén, raňajkový bar, bezplatný internet, detské ihrisko, bezplatné parkovanie, biliard, bezplatný transfer, ktorý premáva k pláži Afandou niekoľkokrát denne

Stravovanie

Možnosti stravovania: raňajky, polpenzia.
Deň môžete začať chutnými raňajkami v hotelovom raňajkovom bufete. Hotel svojim návštevníkom ponúka aj tematické grécke a karaoke večery a má vybavenie aj na grilovanie.

 

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.
 

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti
 

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Ostrava, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, all inclusive