Hotel Ses Savines Hotel 3*, Ibiza, ŠpanielskoVyhľadať najbližšie voľné termíny v tomto ubytovacom zariadení!

Poloha

Ses Savines Hotel sa nachádza v letovisku San Antonio Bay, priamo na piesočnatej pláži. Popred hotel vedie úzka cesta popri ktorej je vysadená palmová alej. Neďaleko hotela sa nachádza množstvo barov, ktoré sú bohaté na nočný život a zábavu. V okolí hotela sú taktiež reštaurácie a kaviarne.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky.
Hotel má 155 izieb. Izby sú zariadené v príjemných farbách pre 2 až 3 osoby. Každá izba má vlastný balkón alebo terasu, klimatizáciu, kompletne vybavenú kúpeľňu, satelitnú TV, trezor a telefón.

Služby hotela

24 hodinové služby recepcie, upratovanie, WiFi internet, 2 výťahy, bufetová reštaurácia, snack bar pri bazéne, relaxačný salónik so satelitnou TV, večerný zábavný program, vonkajší bazén, slnečná terasa a záhrady s lehátkami a slnečníkmi, vyhrievaný krytý bazén, sauna a posilňovňa (vo vedľajšom hoteli - Hotel Arenal); 2 tenisové kurty, squash kurt, Miminigolf,stolný tenis, neďaleké vodné aktivity zahŕňajú potápačské centrum, plachtenie, vodné športy, parašutizmus, výlety loďou. Pre deti: detský bazén a detské zábavy, mini disco, hry atď. 

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky, polpenzia.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!
 

typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, bez stravy
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, bez stravy
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, bez stravy