Hotel Azuline Coral Beach Hotel 3*, Ibiza, ŠpanielskoVyhľadať najbližšie voľné termíny v tomto ubytovacom zariadení!

Poloha

3-hviezdičkový Azuline Coral Beach Hotel je umiestnený v pokojnej turistickej oblasti Es Cana na severozápade ostrova. Nechádza sa priblížne 100 metrov od piesočnatej pláže. Hotel je výborný rovnako pre páry ako pre rodiny s deťmi. V blízkosti hotela sa nachádza množstvo barov, kaviarni a bohatý nočný život.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky.
Hotel má k dispozícií 255 izieb. Izby sú zariadené v príjemných farbách a sú priestranné. Výhľad z izieb je smerovaný do záhrady hotela kde sa nachádzajú bazény. Každá izba obsahuje súkromnú terasu alebo balkón, klimatizáciu, kompletne zariadenú kúpeľňu, WiFi pripojenie, TV so satelitným pripojením, telefón, trezor, stôl a stoličku. 

Služby hotela

Hlavna bufetová reštaurácia, snack bar pri bazéne, terasa so zábavnými večernými akciami, vonkajší bazén a vírivka, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, stolové hry a herne, animačný tím,  pre deti mini klub (4-12 rokov), 24 hodinová recepcia, upratovanie, zmenáreň, WiFi internet, výťah, autopožičovňa, úschovňa batožín a k dispozícii je bezplatné verejné parkovisko.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, all inclusive.
Raňajky, obed a večera - reštaurácia, denne.
Občerstvenie, denne: 11:00-22:00.
Popoludňajšie občerstvenie; popoludňajší čaj; prestávka na kávu, denne: 16:00-17:00. Zmrzlina iba pre deti, denne: 11:00-22:00.
Nápoje: alkohlické a nealkoholické nápoje.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti
 

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, polpenzia