Hotel Marathon Hotel 3*, Rhodos, GréckoVyhľadať najbližšie voľné termíny v tomto ubytovacom zariadení!

Poloha

Marathon Hotel sa nachádza v letovisku Kolymbia, na východnej strane ostrova Rhodos. Tento hotel sa nachádza na rozhraní ulice Eucalyptus, 400 metrov od úžasnej pláže a ponúka hodnotnú, tradičnú, rodinnú dovolenku pod gréckym slnkom. Je tu veľa možností pre deti ako napr. zábava na ihriskách a v ich vlastnom detskom bazéne. Rezort ako taký je ideálny pre tých, ktorí si chcú zaplávať, užívať si slnko, nákupy, kluby, vyhliadky a pre tých, ktorí chcú vyskúšať niektorú z denných vyhliadkových exkurzii po ostrove. Kolymbia je situovaná v strede ostrova, medzi kozmopolitným mestom Rhodos a starovekým Lindos, kúsok od rušného mesta Faliraki.

Ubytovanie

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek.
Zariadenie izieb hotela ponúka krásny balkón, kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, satelitnú televíziu (s hudobnými kanálmi), rádio, telefón s priamou voľbou, chladničku a klimatizáciu (zdarma 15.06-15.09).

Služby hotela

Wifi bez poplatku v oblasti recepcie, služby recepcie s trezorom (za miestny poplatok) a upratovanie, bazén, lehátka a slnečníky, air hockey (za miestny poplatok). Pre deti: detský bazén, hry + internetový kútik, detské ihrisko a vnútorná herňa (bez dozoru).

Stravovanie

Možnosť stravovania: all inclusive.
hotel má reštauráciu a bar, v hale sa nachádza TV kútik.
Raňajky formou bufetu, Reštaurácia, denne: 07:00 - 10:00.
Obed formou bufetu, Reštaurácia, denne: 12:30 - 14:00.
Večere formou bufetu, Reštaurácia, denne: 18:30 - 21:00.
Ranné občerstvenie, Reštaurácia; Bar pri bazéne, denne: 10:00 - 11:00.
Nápoje:
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje; Pivo; Víno; Liehoviny; Džúsy; Koktaily, Bar pri bazéne (posledné objednávky 22:45), denne: 10:00 - 00:00.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Ostrava, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, all inclusive