Hotel Dionysos Hotel 4*, Rhodos, GréckoVyhľadať najbližšie voľné termíny v tomto ubytovacom zariadení!

Poloha

Dionysos Hotel je príjemné miesto na pobyt, nachádza sa v letovisku Ixia, na severozápadnom pobreží Rhodos, v očarujúcom prostredí medzi borovicami a olivovníkmi. Je vzdialený len 200 metrov od pláže. Rhodos, staré mesto je vzdialené 4 km rovnako ako Mandraki (prístav s rôznymi možnosťami lodných výletov).

Ubytovanie

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek.
Penzión pozostáva zo štandardných izieb, z ktorých všetky sú vybavené vlastnou kúpeľňou s vaňou a sušičom na vlasy, telefónom s priamou voľbou, chladničkou, satelitnou televíziou, WiFi, bezpečnostnou schránkou. K dispozícií je tiež prístelka alebo detská postieľka. V izbe je balkón alebo terasa s výhľadom na more alebo do záhrady.

Služby hotela

recepcia s vestibulom, zmenáreň, výťahy, obchod, supermarket, domovník, vrátnici, parkovisko, požičovňa áut, požičovňa motoriek a bicyklov, doktor na zavolanie, kvetinárstvo, práčovňa, izbová služba. Nachádza sa tu aj sála v Marockom štýle pre 100 osôb ktorá je ideálna na svadby, ďalej je tu plne vybavená konferenčná miestnosť až pre 250 osôb. Vonkajší bazén, Krytý bazén, lehátka a slnečníky, vírivka, Tenisový kurt, squash, jazdenie na koni, Biliard, Stolný tenis, sauna a masáže. V blízkosti sa nachádzajú aj internetové hry a vodné športy, detský bazén, detské ihrisko, detské postieľky, opatrovanie detí na vyžiadanie.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia.
Americké raňajky, grilovanie, reštaurácia pri bazéne, Grécka reštaurácia, Kebab, kaviareň, Bar pri bazéne, Lobby Bar a TV miestnosť. V hoteli sa často organizuje večerná zábava a grécke večery.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Ostrava, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Ostrava, 7x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, polpenzia