Hotel Belair Beach Hotel 4*, Rhodos, GréckoVyhľadať najbližšie voľné termíny v tomto ubytovacom zariadení!

Poloha

Atraktívny Belair Beach Hotel sa nachádza v letovisku Ixia, na nádhernom pobreží Ixia Beach, na západnom pobreží ostrova Rhodos, v blízkosti starobylého mesta Lalyssos, 4 km od fascinujúceho stredovekého mesta Rhodos (svetového dedičstva UNESCO). Tento hotel je obklopený farebnými záhradami, palmami a rozľahlými bazénmi. Hostia v priateľskom Belair Beach Hoteli môžu ochutnať chutné jedlo, vyskúšať veľa aktivít pre dospelých a deti, využiť vynikajúce služby a spoznať pohostinnosť príjemného personálu.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky.
Belair Beach Hotel ponúka hlavnú budovu (4 poschodia) so 164 priestrannými a moderne zariadenými dvojlôžkovými a jednolôžkovými izbami s krásnym výhľadom na more, klimatizáciou (od 15.06. až do 30.09.), dvojlôžkom alebo oddelenými lôžkami, vlastnou kúpeľňou (vaňa, sušič vlasov), telefónom s priamou voľbou, rádiom, TV so satelitným príjmom, chladničkou, trezorom (za poplatok), detskými postieľkami (bez poplatku), a balkónom.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, práčovňa, výťahy, doktor na zavolanie, požičovňa bicyklov, autopožičovňa, klenotníctvo, mini obchod, elektrické zásuvky, priestranné parkovisko. Bazén, slnečníky a lehátka, detský bazén, minigolf, tenisový kurt, basketbalové ihrisko, vodné športy, detské ihrisko, stolný tenis, súkromná pláž s lehátkami (za poplatok). Hotel má k dispozícii aj vodné športy, ako napr. windsurfing (za poplatok).

Stravovanie

Možnosť stravovania: polpenzia, all inclusive.
The Belair Beach ponúka raňajky a večere podávané v hlavnej reštaurácii (formou bufetu) a obed v reštaurácii pri bazéne. K dispozícii je bar v hale, bar pri bazéne a salónik s internetovou kaviarňou. Dva krát týždenne sa organizuje zábava s hudobnými večermi s klavírom a grécke folkové tance.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Ostrava, 7x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Ostrava, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, all inclusive