Hotel Oasis Hotel 3*, Korfu, GréckoVyhľadať najbližšie voľné termíny v tomto ubytovacom zariadení!

Poloha

Oasis Hotel je nádherný komplex situovaný na vlastnej štrkovej pláži, ktorá je dosiahnuteľná len pár krokov, v letovisku Perama. Slávny "Myší ostrov" a hornatá grécka krajina sú akýmsi pozadím Oasis hotela. Pláž Perama je ideálna na šnorchlovanie, a susedná rybárska dedinka Benitses stojí taktiež za návštevu. Len pár metrov od hotela sa nachádza zastávka na autobus do mesta Korfu.
Poznámka: Ceny neplatia pre držiteľov albanského, rumúnskeho a srbského pasu.

Ubytovanie

K dispozícií sú: dvojlôžková izba s možnosťou jednej prístelky.
Všetky izby majú en-suite(privátnu) kúpeľňu, chladničku, TV, telefón s balkónom alebo verandou s výhľadom na more, klimatizáciu. Upratovanie.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, požičovňa auta a bicyklov, zmenáreň, bezpečnostné schránky, telefón, internetový kútik (za doplatok), bezdrôtová internetová zóna pokrývajúca plavecký bazén, reštaurácia, bar, bezplatné súkromné parkovisko pre autá a motorky, opatrovanie detí na vyžiadanie za poplatok, sladkovodný bazén so sprchami, slnečníkmi a lehátkami, súkromná pláž so sprchami, slnečníkmi a lehátkami, detské ihrisko, satelitná TV miestnosť. Vedľa hotela sa nachádza verejná pláž. K dispozícii sú aj kozmetické služby pre dámy, ktoré sú ponúkané v spolupráci s vynikajúcim kozmetickým štúdiom.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia.
Hlavná reštaurácia má vnútorné a vonkajšie priestory. Okrem toho má hotel k dispozícii plážový bar otvorený počas sezóny, ktorý ponúka nápoje a občerstvenie s nádherným výhľadom na myší ostrov a vnútornú bar, v ktorom je možné sledovať na veľkej obrazovke športové udalosti. Bar pri bazéne ponúka osviežujúce nápoje a občerstvenie pod palmami. Raz za týždeň sa koná bazénová párty, raz týždenne je k dispozícii živá hudba a grécky večer.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Ostrava, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Ostrava, 7x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, polpenzia