Hotel Mareblue Beach Resort 4*+, Korfu, GréckoVyhľadať najbližšie voľné termíny v tomto ubytovacom zariadení!

Poloha

Mareblue Beach Resort je fantastické útočisko pre tých, ktorí hľadajú oddych a relax. Má dokonalé umiestnenie s výhľadom na piesočné pláže a jasné modré vody Iónskeho mora. Nachádza sa na nedotknutom mieste, v letovisku Agios Spyridon.  V pešej vzdialenosti od hotela sa nachádza prírodná rezervácia - lagúna. Piesočnatá pláž je na dosah ruky. V blízkosti sa nachádzajú 2 dediny, Kassiopi 6 km (5 minút jazdy autom alebo kyvadlovou dopravou (za poplatok)) a Acharavi 5 km (4 minúty jazdy). Obe sú plné miestného šarmu a charakteru a stoja za návštevu. Vzhľadom na svahovité umiestnenie tohto hotela, nie je vhodný pre hostí na invalidných vozíkoch alebo pre tých, ktorí majú problémy s chôdzou.

Ubytovanie

K dispozícií sú: dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, výhľad na záhradu/na more. Deluxe izby s možnosťou jednej prístelky. Rodinné izby s možnosťou dvoch prísteliek, výhľad na záhradu. Suita s možnosťou dvoch prísteliek.
Hotelové izby v hoteli Mareblue Beach poskytujú priestranné a moderné ubytovanie, ideálne pre páry alebo rodiny. Všetky izby majú súkromné zariadenie, klimatizáciu, satelitnú TV, digitálne telefóny, sušič vlasov, balkón alebo terasu. Detská postieľka je bez poplatku. Trezory sú k dispozícii - za poplatok. Upratovanie prebieha 6 dní v týždni. Izby s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami, s výhľadom do záhrady alebo na more. Zariadenia na prípravu čaju, kávy, a minichladnička (1 fľaša vody pri príchode). Rodinné izby sú k dispozícii len s výhľadom do záhrady, bez výhľadu na more.

Služby hotela

Recepcia s viacjazyčným personálom, záhrady, upratovanie. Bazén, tichý bazén len pre dospelých, záhrady vedúce k piesočnatej pláži, 1 ihrisko, šípky, stolný tenis, volejbal, telocvičňa, biliardový stôl, horské bicykle (za miestny poplatok), basketbal, vodný aerobik a vodné pólo. Nemotorizované vodné športy vrátane windsurfingu a vodných bicyklov, nájdete na pláži a sú za poplatok. Upozorňujeme, že piesočnatá pláž je prevádzkovaná súkromníkom, takže lehátka a slnečníky sú k dispozícii za príplatok. Lehátka a slnečníky pri hotelových bazénoch sú zdarma. Pre deti: Samostatný bazén pre deti, organizované detské aktivity, herne a športové ihriská s inštruktormi, detské ihrisko, jasle pre deti.

Stravovanie

Možnosť stravovania: all inclusive.
Raňajky, bohatý bufet; americké, denne: 07:00 - 10:00.
Obed; Občerstvenie, Reštaurácia (Taverna Corfiot), denne: 12:00 - 16:00.
Zmrzlina, Bar pri bazéne, denne: 10:30 - 23:00.
Obed, Hlavná reštaurácia, denne: 12:30 - 14:30.
Večere formou bufetu, Hlavná reštaurácia, denne: 19:00 - 21:30.
Večere A-la-Carte Reštaurácia (Taverna Corfiot); Rezervácia nutná, denne: 19:30 - 21:30.
Večere A-la-Carte Reštaurácia (Tratoria); Rezervácia nutná, raz za pobyt: 19:30 - 21:30.
Neskoré raňajky, kontinentálne, Hlavná reštaurácia, denne: 10:00 - 10:30.
Nápoje:
Miestne alkoholické nápoje, miestne nealkoholické nápoje; pivo; víno; liehoviny; džúsy, Bar pri bazéne, denne: 10:30 - 23:00.
Bar v hale, denne: 10:30 - 23:00.
Hotel ponúka hlavnú reštauráciu, ktorá servíruje raňajky, obed a večeru, The Taverna Pool Restaurant pri bazéne podáva obed, hlavný bar, bar pri bazéne a bufet.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Ostrava, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 9x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 11x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 14x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 9x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 11x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 14x ubytovanie, all inclusive