Hotel Aeolos Beach Resort 4*, Korfu, GréckoVyhľadať najbližšie voľné termíny v tomto ubytovacom zariadení!

Poloha

Aeolos Beach Resort je ohromujúci komplex nachádzajúci sa na populárnom juhovýchodnom pobreží ostrova Korfu, v letovisku Perama. Len cca 50 m od súkromnej pláže a 8 km od mesta Korfu, ktorého pamiatky sú zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Tento komplex ponúka priateľské služby, príjemnú atmosféru, ktorá je predovšetkým vyhľadávané pármi a rodinami. Perama beach je ideálna na šnorchlovanie, a susedná rybárska dedina Benitses stojí tiež za návštevu. Miestna autobusová zastávka na Korfu je k dispozícii na hlavnej ceste, len pár metrov od hlavného vchodu komplexu.

Ubytovanie

K dispozícií sú: bungalov s možnosťou jednej prístelky, výhľad na záhradu/výhľad na more. Rodinná izba s možnosťou dvoch prísteliek, výhľad na záhradu (family open plan garden view). Dvojlôžková izba v hlavnej budove s možnosťou jednej prístelky, výhľad na more. Bungalov Superior s možnosťou jednej prístelky, výhľad na more. Deluxe dvojlôžková izba s možnosťou jednej prístelky, výhľad na more. Rodinná suita s dvoma spálňami s možnosťou dvoch prísteliek, výhľad na more.
Aeolos Beach Resort ponúka 310 izieb v hlavnej budove (dvojlôžkové izby) a bungalovy (dvojlôžkové, rodinné, suity a štúdiá). Všetky izby majú manželskú posteľ alebo oddelené lôžka, rozkladací gauč pre tretiu osobu v rovnakej miestnosti, telefón s priamou voľbou (za poplatok), TV so satelitným príjmom, trezor (na prenájom), minichladničku, zariadenie na čaj a kávu, klimatizáciu, fén, modernú kúpeľňu s vaňou a sprchovacím kútom, zväčšovacím zrkadlom, WC, balkón alebo terasu s výhľadom na more. Nefajčiarske izby sú k dispozícii. Detská postieľka je k dispozícii zadarmo na vyžiadanie.

Služby hotela

24 hodinová recepcia, Holiday Concierge, zmenáreň, všetky hlavné kreditné karty sú akceptované, skorý check-in, neskorý check-out (za poplatok), neskoré raňajky, služby práčovne (za poplatok) denné upratovanie (šesť dní v týždni), darčekový obchod, trafika a novinový stánok, úschovňa batožiny, opatrovateľská služba je k dispozícii za poplatok a na požiadanie, internetový kútik a wifi bod sú k dispozícii vo verejných priestoroch za poplatok. Rodinný bazén s plytkou časťou, nachádza sa v hlavnej budove s vlastným snack barom, sprchami, priestory na prezliekanie a s WC, lagúnový bazén bez plytkej časti, obklopený záhradami a olivovými hájmi, s vlastným bazénovým snack barom, sprchami a priestormi na prezliekanie a WC.
Oba bazény a súkromná pláž majú slnečnú terasu so slnečníkmi a lehátkami bez poplatku. Na súkromnú pláž sa dostanete podzemným tunelom. Plážové a bazénové uteráky sú k dispozícii zadarmo za vrátnu zálohu. Tenis, aerobik, vodné pólo, stolný tenis, plážový volejbal, vodný aerobik, šípky, herňa, biliardové stoly a boccia. Rôzne vodné športy sú k dispozícii na neďalekej pláži sú za príplatok (prevádzkuje nezávislý dodávatelia). Masáže a kozmetické procedúry sú k dispozícii za príplatok a je nutná rezervácia. Pre deti: detské ihrisko, miniklub, vysoké stoličky, postieľky, detské stoličky na požiadanie, mini diskotéka, denné špeciálne detské aktivity.

Stravovanie

Možnosť stravovania: all inclusive.
Raňajky kontinentálne, Hlavná reštaurácia, denne: 10:00-10:30.
Obedy, denne: 12:30-14:30.
Večera, denne: 19:00-21:30.
Childrens Menu, bufetu, denne: 19:00-20:00.
Obed; Ľahké jedlá; Občerstvenie, Reštaurácia (Beach), denne: 12:00-16:00.
Večere A la Carte; Grécke, Reštaurácia (pri pláži); Rezervácia nutná (pondelok - sobota, závisí od počasia), denne: 19:00-22:00.
Zmrzlina, denne: 10:30-17:30.
Občerstvenie, Bar pri bazéne, denne: 11:30-16:00.
Raňajky, bohatý bufet; Americký, Hlavná reštaurácia, denne: 07:00-10:00.
Nápoje:
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, denne: 10:30-23:00.
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, Bar pri bazéne, denne: 10:30-17:30, 20:30-23:00.
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, Bar pri bazéne (lagúna), denne: 10:30-17:30.
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, Lobby Bar, denne: 10:30-23:00.
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, plážový Bar, denne: 10:30-17:30.
Aeolos Beach Resort má hlavnú reštauráciu (varenie pred hosťami), plážovú reštauráciu so špeciálnym D´Hotel menu, ktoré je založené na tradičnej gréckej kuchyni s elegantnými modernými prvkami, lobby bar, plážový bar a 2 bary pri bazéne. Zábavný areál sa nachádza v hlavnej budove vedľa rodinného bazéna a Aeolos animačný tím ponúka hosťom celodenné aktivity rovnako ako aj aktivity počas večera (súťaže, športové aktivity, folklórne tance atď.).

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Ostrava, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 9x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 11x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 14x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 9x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 11x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 14x ubytovanie, all inclusive