Apartmány Windmills Apartments 3*, Protaras, CyprusVyhľadať najbližšie voľné termíny v tomto ubytovacom zariadení!

Poloha

Windmills Apartments je rodinný komplex, ktorý ponúka komfortné ubytovanie, služby a občiansku vybavenosť v typicky vrelom a priateľskom cyperskom prostredí. Hotelové apartmány sú postavené v dedinskom štýle s bazénom a záhradami v okolí. Nachádzajú sa v oblasti populárneho letoviska Protaras, len 400 m od nádhernej piesočnatej pláže. Centrum letoviska ponúka celý rad obchodov, reštaurácií a barov. Pre rekreantov, ktorí hľadajú pokojný pobyt, opaľovanie pri bazéne, možnosť preskúmania ostrova alebo spojenie aktivít a zábavy, nádherný komplex Windmills Apartments je tou správnou voľbou.

Ubytovanie

K dispozícii sú: štúdio s možnosťou jednej prístelky, jednospálňový apartmán s možnosťou dvoch prístelok. Štúdiá a apartmány sú k dispozícii aj pre jednu osobu.
Windmills Apartments ponúka 88 dobre vybavených, pohodlných a tradične zariadených apartmánov. Všetky sú plne vybavené kúpeľňou, kuchynkou, telefónnom a klimatizáciou (kontrolovanou a za poplatok). Apartmány predstavujú buď štúdiá pre 2-3 ľudí alebo 1-spálňové ubytovanie až pre 4 osoby. Všetky izby majú zariadený balkón alebo terasu.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, turistické informácie, parkovisko, autopožičovňa, upratovanie, čistiareň a práčovňa a dobre zásobený supermarket. Sladkovodný bazén s priestrannou slnečnou terasou vybavenou lehátkami a slnečníkmi; stolný tenis, volejbal, dobre vybavená posilňovňou a saunou. Neďaleko pláže hostia nájdu ďalšie športové vybavenie a zariadenia, vrátane Scuba Dive Centre, surfovania, šnorchlovania, plachtenia, bicyklovania a jazdy na koni. Pre deti: Detský bazén a detské ihrisko.

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky, polpenzia.
Hlavná rodinná reštaurácia, taverna, podáva miestnu i medzinárodnú kuchyňu, alternatívne ľahké jedlá a občerstvenie sú podávané v hotelovej reštaurácii Windmills, ktorá sa špecializuje na jedlá cyperskej kuchyne. Nachádza sa tu aj fast food, kafetéria a internetová kaviareň. Hotelové tri bary ponúkajú nápoje po celý deň do skorých ranných hodín a živú zábavu. Kaviareň/bar vedľa bazéna ponúka nápoje a občerstvenie.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, bez stravy
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 7x ubytovanie, bez stravy
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 7x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, bez stravy
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 9x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 10/11x ubytovanie, bez stravy
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 10/11x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, bez stravy
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 10/11x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, polpenzia
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 10/11x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, all inclusive