Hotel Club Cala Romani Hotel 3*, Malorka, ŠpanielskoVyhľadať najbližšie voľné termíny v tomto ubytovacom zariadení!

Poloha

Hotel Club Cala Romani sa nachádza v letovisku Calas de Mallorca a ponúka štýlové a malebné prostredie, priateľskú atmosféru a dobré zariadenia. Hotel je v tesnej blízkosti dvoch ohromujúcich pláží - Cala Domingos Gran (cca 900 metrov od hotela) a Cala Domingos Petit (cca 1 km od hotela). Mesto Manacor je vzdialené 18 km od hotela a ponúkajú všetko, čo by ste mohli chcieť a potrebovať - bary, obchody a reštaurácie. Bližšie obchodné centrum v Calas de Mallorca je vzdialené len 300 m a poskytuje široký výber miest, kde sa môžete najesť, napiť, alebo dobre nakúpiť.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a jednospálňové apartmány s možnosťou dvoch prístelok.
Club Cala Romani Hotel ponúka 454 izieb, rozložených na 5 poschodiach, ktoré sú tvorené dvojlôžkovými izbami a apartmánmi. Jednospálňové apartmány sú vybavené vlastnou kúpeľňou, obývacou miestnosťou s 2 rozkladacími pohovkami a vysúvacím lôžkom, dvojplatničkou, chladničkou, samostatnou dvojlôžkovou spálňou a terasou. Štandardné izby sú pre 2-3 osoby a vybavené sú kúpeľňou, 2 lôžkami a terasou. Všetky izby majú trezor (za poplatok), stropný ventilátor a telefón.

Služby hotela

Konferenčné priestory, Mini Supermarket, nonstop otvorená recepcia, parkovisko a práčovňa. Bazén, slnečné terasy, detský bazén, tenisové kurty, bazénové hry, stolný tenis, squash, volejbal, futbal , ihrisko. Pre deti: Bazén, miniklub a detské ihrisko.

Stravovanie

Možnosť stravovania: all inclusive.
Raňajky, denne: 08:00-10:00.
Obed, denne: 13:00-14:30.
Večera, denne: 19:00-21:00.
Občerstvenie, denne: 10:30-12:30, 15:00-19:00, 21:00-23:00.
Nápoje:
Bar, denne: 20:00-00:00.
Halový Bar, denne: 19:45-00:00.
Bar pri bazéne, denne: 10:00-19:45.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 10/11x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 10/11x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 14x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 14x ubytovanie, all inclusive
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 14x ubytovanie, all inclusive