Hotel Costa Portals Hotel 3*, Malorka, ŠpanielskoVyhľadať najbližšie voľné termíny v tomto ubytovacom zariadení!

Poloha

Costa Portals Hotel, ktorý sa nachádza v letovisku Portals Nous je určený len pre dospelých. Hotel je situovaný len 150 m od nádhernej zátoky a je vsadený v pokojnom prostredí. Portals Nous je oázou na Malorke a Costa Portals Hotel je výborným útočiskom kde nájdete absolútnu spokojnosť. Hotel a okolité prostredie nie je vhodné pre hostí s obmedzenou pohyblivosťou. Pláž je vzdialená približne 5 min. peši.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky.
Hotel má izby, ktoré predstavujú veľmi pekné miestnosti určené na relaxáciu a odpočinok. Z balkóna môžete pozorovať nádhernú krajinu alebo more. Vybavenie izby: klimatizácia, SAT TV, WiFi za miestny poplatok. Pohodlný a praktický nábytok a moderný interiér dopĺňa interiér izby.

Služby hotela

Bar, bazén, terasa s lehátkami a slnečníkmi, 24 hod. služby recepcie, zábavný program, wifi pripojenie na internet (za poplatok). 

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, all inclusive.
Raňajky 8:00 - 10:00
Obed 13:00 - 14:30
Večera 19:00 - 21:00
Hotel podáva jedlá stredomorskej a medzinárodnej kuchyne na raňajky, obed a večeru. Pokušenie v bare Vás bude lákať uvoľneným zábavným programom v súlade s pokojnou náladou.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 10/11x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 9x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 10/11x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Krakow, 10/11x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 10/11x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Bratislava, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Viedeň, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Krakow, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Ostrava, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Brno, 7x ubytovanie, raňajky
typ dopravy letecká doprava, odlet: Praha, 9x ubytovanie, raňajky